Інформуємо, що Міністерство освіти і науки Литовської Республіки оголосило конкурс на отримання стипендій на навчання у вищих навчальних закладах Литви за програмою освітньо-кваліфікаційного рівня магістра.

Участь у конкурсі можуть взяти громадяни України, які успішно завершили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільно володіють англійською або литовською мовами.

Стипендія охоплює плату за навчання та щомісячну фінансову допомогу (близько 370 євро). Витрати на проживання, транспорт, оформлення візи та медичне страхування за рахунок кандидатів на навчання. 

Кандидати, охочі взяти участь у конкурсі, повинні подати такі документи:

1. Нотаріально засвідчену копію диплома бакалавра з перекладом на литовську, англійську або російську мови.

2. Нотаріально засвідчена копія закордонного паспорту.

3. Обрати спеціальність в одному із навчальних закладів Литви та отримати офіційне підтвердження від обраного навчального закладу про прийняття на навчання за програмою для магістрів (список вищих навчальних закладів Литовської Республіки можна отримати за посиланням: http://www.aikos.smm.lt/aikos/entr_higher_schools.htm).

4. Документ, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою, з нотаріально засвідченим перекладом на литовську, англійську або російську мови.

5. Документ, що підтверджує здобутки в науковій або іншій діяльності, з нотаріально засвідченим перекладом на литовську, англійську або російську мови.

6. Контактні дані (зазначити домашню адресу, електронну пошту, контактний телефон).

Всі документи кандидати мають надіслати до 15 липня 2013 року на адресу Міністерства освіти і науки України (пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135) або до 1 серпня 2013 року безпосередньо на адресу Посольства Литовської Республіки в Україні (вул. Буслівська, 21, м. Київ, 01901).

Детальну інформацію можна знайти за посиланням: http://www.smpf.lt/en/statescholarships/for_fulltime_master_degree_studies

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *