Школярі ОАЕ літні канікули присвятили пластичним операціям - plasticheskie operacii i sovety plasticheskix xirurgov nevestamДіти у віці від 7  до 18 років в ОАЕ рятуються від глузування однолітків за допомогою пластичних операцій. Під час літніх канікул молодь активно записується на різноманітні процедури – від ліпосакції до корекції форми вух.

Лікар Луїз Толедо з Medical Arts Clinic пояснює ранній вік пацієнтів тим, що саме в школі діти дізнаються про особливості своєї зовнішності, коли однолітки починають насміхатися і знущатися над цим. «Дитину нерідко можуть труїти за великі вуха. Ми зазвичай виправляємо це у віці 7-8 років. Процедура нескладна, але ефективна, вона повністю змінює життя дитини. Кожен знає, які проблеми нестандартна зовнішність іноді провокує в школі: окрім простого небажання відвідувати заняття, психічному здоров’ю дитини може бути завдано значної шкоди», – каже лікар. За його словами, корекція форми вух є поширеною процедурою в Дубаї і може проводитися ще до початку шкільного життя дитини, що дозволить йому уникнути знущань.

У клініці Cosmesurge Middle East нещодавно провели процедуру ліпосакції для юнаків у віці 14 років. За словами власника клініки Макса Савафа, ця процедура досить поширена серед підлітків, адже в ОАЕ майже кожна третя дитина страждає від зайвої ваги і ожиріння. Нерідко винні в цьому батьки, що дозволяють дітям захоплюватися фаст-фудом.

Лікар також зазначив, що жіночий гормон естроген, що міститься в жирах, сприяє зростанню грудей у юнаків, через що вони зазнають знущань однолітків, соромляться займатися спортом, носити молодіжний одяг, відвідувати різні заходи тощо, а також отримують цілий ряд психологічних проблем.

Психологи, у свою чергу, радять батькам приділяти своїм дітям більше уваги, виховувати в них впевненість у собі і позитивне ставлення до реальних або уявних особливостей власної зовнішності, а також вміти захищати себе від цькування однолітків.

За матеріалами Укрінформ 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *