Британські видавці запустили платформу з е-книгами для дітей - книгиІнтерактивний сервіс, призначений для вимогливої ??читацької аудиторії від двох до шести років, позиціонується творцями як потенційний лідер у сегменті ринку, що активно розвивається.
За повідомленням газети The Financial Times, з участю низки видавництв Великобританії, включаючи підрозділи світових лідерів ринку HachettePenguin іSimon & Schuster, офіційно розпочинає роботу платформа під назвою Magic Town. Організатори компанії Mindshapes, яка керує проектом, перш за все встигли проявити себе у сфері онлайн-ігор. Наявний досвід вдалося задіяти і при розробці нового сервісу, оскільки ставка – що більш ніж передбачувано в нинішніх умовах – зроблена в першу чергу на інтерактивність. За словами комерційного директора Mindshapes Крістіана Дорффера (Christian Dorffer), організатори сподіваються, що Magic Town протягом найближчих кількох років стане розважальним брендом номер один для дитячої аудиторії.

На даний момент інтерактивні електронні книги – як класичні казки, так і популярна сучасна дитяча література – вже доступні для читання, як ігри онлайн на моніторі ПК, в наступному місяці з’явиться додаток для планшетного комп’ютера iPad. Що стосується комерційної сторони справи, то використовується модель «фріміум»: юні клієнти сервісу можуть безкоштовно оцінити два десятки найменувань книг, використання повного каталогу обійдеться їхнім батькам в 7,99 фунта на місяць або 49,99 фунта на рік. Видавці, у свою чергу, будуть отримувати відрахування в залежності від того, наскільки книга користується популярністю. У перший рік роботи сервіс об’єднає дві сотні найменувань інтерактивної книжкової продукції. Надалі можливо значне розширення асортименту – зараз активно ведуться переговори з потенційними учасниками платформи, зокрема, з видавництвамиMacmillan і Bloomsbury.

Сара Пейкенхем (Sarah Pakenham), директор з прав видавництва Andersen Press, що випускає книги про слоненя Елмер, заявила, що вартість випуску інтерактивних книг для різних платформ занадто висока для невеликої компанії, так що до недавнього часу доводилося обмежуватися простими цифровими копіями. Проект Magic Town буде дуже доречним – він дозволить долучитися до нового сегменту ринку з мінімальними витратами і ризиком.

За матеріалами Pro-books

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *