Інтернет-користувачі мають унікальну можливість стати співавторами книги про щастя. І не просто книги, а видання, яке згодом має стати рекордсменом. Для цього потрібно тільки приєднатися до проекту “10000 авторів про щастя”.

Зробити це можна на інтернет-сайті проекту. “Ми хочемо об’єднати всього лише 10 тисяч осіб для написання книги, яка відповість на питання:” Що таке щастя? ” Вона стане новим експонатом у Книзі рекордів Гіннеса. Кожен співавтор цієї книги напише всього одну відповідь на одне  запитання, – розповідають автори ідеї, студенти одного з російських університетів. – Після того, як ми наберемо 10 тисяч співавторів, книга буде надрукована і поширена  планетою “.

Ця книга – не тільки спосіб залишити свій слід в історії (під кожним висловом буде зазначено ім’я автора), а й можливість зробити добру справу. Щоб стати співавтором, потрібно сплатити внесок – 10 доларів США. 10% від загального бюджету книги автори спрямують на благодійність – до дитячих будинків.

Не виключено, що імена та прізвища простих громадян будуть вказані на одній сторінці з іменами відомих політиків та зірок шоу-бізнесу, яким організатори проекту також запропонували взяти участь у створенні книги. “Ще ніколи 10 тисяч осіб разом не писали книгу, яку зможе і захоче прочитати будь-яка людина, не залежно від мови, якою вона говорить, не залежно від  віку чи професії”, – зазначають автори.

Стати співавтором доволі просто. Потрібно заповнити спеціальну форму в Інтернеті і своїми словами написати, що таке щастя. Не варто цитувати висловлювання філософів чи письменників, потрібно самому відповісти на це питання. Потім потрібно внести плату будь-яким зручним способом. Протягом дванадцяти годин вислів перевірять на предмет того, чи не містить він нецензурних, не припустимих для друку фраз. У разі успішного завершення перевірки ім’я співавтора з’явиться в списках на сайті, а висловлювання буде включено до книги.

Книгу буде опубліковано у Москві, там відбудеться і презентація, на яку запросять всіх співавторів. Твір буде перекладено кількома мовами. Крім того, видання побореться за звання рекордсмена як книга, написана за участю найбільшого в світі числа співавторів. За додаткову плату кожен, хто доклав руку до створення книги, зможе отримати іменний екземпляр.

На момент написання матеріалу до проекту приєдналися понад 2 тисячі осіб.

За матеріалами ВЕСТИ 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *