Фінал ІІІ Всеукраїнських спортивних змагань «Олімпійське лелеченя», що проходив за підтримки Національного олімпійського комітету, зібрав у міжнародному дитячому центрі «Артек» понад три сотні школярів. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного Олімпійського комітету – надихнути молодих людей всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Рівненську область на спортивному форумі уже втретє поспіль представляла команда «Екстрім», до складу якої увійшли 6 дівчаток і 6 хлопчиків 5-6 класів НВК «Колегіум».

Змагалися школярі в чотирьох видах програми: презентація команди, спортивна естафета, командна гра «Артбол», олімпійська вікторина та конкурс стінних газет на олімпійську тематику. Серед 28 команд рівненським школярам вдалось вибороти два призових місця: ІІ місце у вікторині «Знавець олімпійського спорту» та ІІІ місце в конкурсі стінгазет «Ми – олімпійська надія України». Команди-переможці та команди-призери на кожному з етапів змагань отримали медалі, дипломи та цінні подарунки від НОК України.

Учасники Заходу мали можливість поспілкуватись з відомими спортсменами-олімпійцями Іриною Мерлені, Інною Осипенко-Радомською, Юрієм Чебаном, сом, Олексієм Торохтієм та іншими спортсменами, які завершили свою спортивну кар’єру. А також у вільний час учасники змагань насолоджувались сонцем та купанням в морі.

Серед запрошених гостей була також і команда з Росії – із Сочі. Саме там у 2014 році пройдуть ХХІІ Зимові Олімпійські ігри.

З «Артеку»рівненські школярі привезли незабутні враження від відпочинку та знайомства з українськими спортсменами-олімпійцями.

До змагань команду підготував вчитель фізичного виховання НВК «Колегіум» – Олег Левенець.

"Артек" приймав юних рівненських спортсменів - 0 919e1 e2f43d49 L"Артек" приймав юних рівненських спортсменів - 0 919de b117b45f L"Артек" приймав юних рівненських спортсменів - 0 919e2 9a64a97b L"Артек" приймав юних рівненських спортсменів - 0 919e5 6580ad04 L

За матеріалами РІВНЕ 1 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *