Завтра, 18 червня, оголосять перші результати ЗНО – це буде хімія. Абітурієнти, які не згодні із результатом та мають зауваження можуть подати апеляцію і оскаржити бали. Але, УВАГА, для цього у випускників є лише три дні, від моменту оприлюднення оцінки на їх персональний сторінці УЦОЯО.

Абітурієнти матимуть на апеляцію три дні - apelyaciyna komisiyaАпеляцію можна подавати на результати тестування. У такому разі експерти перевірятимуть чи об’єктивно екзаменатори оцінили відкриту відповідь та чи правильно комп’ютер порахував бали, під час автоматичного опрацювання бланків. За результатами таких звернень оцінка абітурієнтів може бути перерахована або підвищена, або знижена, або залишитися без змін.

Ще одна підстава для подання апеляції – порушення процедури проведення тестування. Це може бути, приміром, безпідставне відволікання персоналом учасників ЗНО від роботи над тестами, порушення іншими учасниками процедури ЗНО, що можуть вплинути на якість виконання завдань, незадовільні санітаро-гігієнічні умови в аудиторії, що також можуть вплинути на результат. Продовження та зразок апеляційної заяви тут…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Абітурієнти матимуть на апеляцію три дні”
  1. Помогите, пожалуйста, разобраться с юридической стороной некоторых вопросов относительно учебных предметов в специализированной школе с углубленным изучением иностранных языков

    1.Должны ли входить все профильные спецкурсы в перечень предметов для вкладыша к аттестату. Например, Литература Англии и Литература США? В нашей специализированной школе с углубленным изучением иностранных языков они не записываются в перечень предметов, изучаемых в школе во вкладыш (додаток) к аттестату.
    2.Согласно программы для специализированной школы с углубленным изучением иностранных языков на профильные спецкурсы отводится по 1 часу, можно ли сокращать количество часов на профильные спецкурсы до 0.5 часов в пользу математики, если школа специализируется на углубленном изучении иностранных языков?
    3.На каких основаниях можно ввести в школе изучение русского языка, что для этого требуется, почему не требуется заявлений от родителей детей на изучение других иностранных языков?
    4.Может ли ученик претендовать на медаль, если по профильным предметам получил 7 балов и 8 балов, но эти предметы не заносятся в аттестатский вкладыш (Литература Англии, Литература США, Краинознавство)?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *