Рівень освіти в Україні є дуже високим і загальновизнаним у світі, - Радник Посольства Французької Республіки - ct17 червня 2013 року відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки України Євгена Суліми з Радником з питань культури і співробітництва Посольства Франузької Республіки в Україні Еріком Тозатті, Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Віржіні Вільшанж та Аташе з питань наукового та університетського співробітництва Зієрі Дхорне.

Під час зустрічі сторони обговорили низку актуальних питань щодо активізації співробітництва України та Французької Республіки в галузі освіти.

«Дружні та робочі стосунки між Міністерством освіти і науки України та Посольством Французької Республіки в Україні завжди були на високому рівні. І ми повинні разом з вами продовжувати ці відносини, розуміючи, що наша співпраця є запорукою подальшого розвитку взаємовідносин між нашими європейськими державами – Україною та Францією», – наголосив Євген Суліма. 

У свою чергу, Радник з питань культури і співробітництва Посольства Французької Республіки в Україні Ерік Тозатті зазначив: «Свіпробітництво в галузі науки і освіти між нашими двома країнами для нас важливе. Якість студентських обмінів між Францією та Україною є дуже високою. На сьогодні вона досягла такого рівня, коли ми маємо формалізувати це співробітництво. По-перше, завдяки сприянню міністерства ми створили програму підготовки кадрів з іноземної мови. По-друге, ми повинні активізувати нашу співпрацю щодо підготовки документу про взаємне визнання дипломів. Адже рівень освіти в Україні є дуже високим і загальновизнаним у світі».

На що перший заступник міністра зазначив, що міністерством вже підготовлено проект відповідної міжурядової угоди і очікується відповідь французької сторони.

Представники Посольства Французької Республіки в Україні повідомили, що отримали принципову згоду з боку Міністерства освіти і науки Франції щодо переходу до завершальної стадії переговорів з підписання зазначеної угоди.

Окрім того, під час зустрічі обговрено питання налагодження співпраці щодо підготовки учителів французької мови у вищих педагогічних навчальних закладіах України; дистанційної освіти; сприяння у встановлені прямих контактів між вищими навчальними закладами обох держав.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *