Нещодавно на засіданні уряду було схвалено розпорядження «Про підписання Угоди між Урядом України і Урядом Союзу Коморських островів про співробітництво в галузі освіти і науки». 

Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, відповідно до зазначеного розпорядження, уповноважено підписати цю Угоду. 

Згідно з проектом Угоди, передбачається заохочення співробітництва обох держав шляхом обміну досвідом з основних напрямів розвитку, управління і планування в галузі освіти; проведення спільних наукових досліджень в галузях гуманітарних, природничих, технічних та педагогічних наук, що становлять взаємний інтерес; розповсюдження на території обох держав наукових і технічних публікацій, що становлять взаємний інтерес; розширенню участі науковців у міжнародних наукових семінарах, конференціях, симпозіумах тощо, що організовуватимуться Україною та Союзом Коморських островів.

Окрім того, сторони сприятимуть розвитку прямого співробітництва вищих навчальних закладів, які, виходячи із взаємних інтересів, можуть укладати окремі угоди про співробітництво.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу