18 червня у Кабінеті Міністрів під час селекторної наради під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула було обговорено питання якісної дошкільної освіти, а саме – створення необхідної кількості місць у дитсадках, відновлення дошкільних закладів, що було закрито, створення навчально-виховних комплексів, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов та створення єдиної електронної бази реєстрації у дошкільних навчальних закладах.

За словами віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула, важливим напрямом  у розвитку дошкільної освіти є створення електронної системи запису до  дитячих садочків, що значно скоротить випадки подання заявок до кількох ДНЗ одночасно. Особливої уваги потребує створення єдиної бази у регіонах, що дасть змогу більш ефективно контролювати кількість дітей у черзі.

У свою чергу, міністр освіти і науки Дмитро Табачник повідомив, що цей унікальний пілотний проект на 100 % реалізовано тільки в Дніпропетровській області, де з грудня 2012 року, всі 927 ДНЗ підключені до Єдиного порталу «Електронний дитячий садок» і наступною до реалізації цього проекту приступить Кіровоградська область.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу