Влада Тернопільської області має намір створити «Академію дитячого футболу». Про це в коментарі представникам засобів масової інформації повідомив голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

«Нам потрібно розвивати дитячий футбол, адже від цього залежить подальша перспектива цієї гри на Тернопільщині», – переконаний він.

Розуміючи важливість цього питання, влада області незабаром планує обговорити ситуацію на загальнообласноій нараді, за участю тренерів дитячих футбольних шкіл і команд районів та населених пунктів нашого краю. «Підтримуючи ініціативи Президента нашої країни Віктора Януковича щодо розвитку дитячого футболу та спортивної інфраструктури, маємо намір вже найближчим часом розпочати на Тернопіллі реалізацію проекту «Академія дитячого футболу», – поділився планами голова ОДА.

Валентин Хоптян зазначив, що уже визначене місце спорудження об’єктів майбутньої Академії. Також ведеться робота з підготовки кваліфікованих викладачів та тренерів, які займатимуться з дітьми.

Нагадаємо, нещодавно Президент Віктор Янукович заявив, що в Україні готується державна програма розвитку футболу, яка передбачатиме створення мотивацій для залучення дітей до занять цим видом спорту.

Тернопільська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу