У португальському місті Монтемор-о-Вельо завершився чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное. У впертому суперництві з представниками Білорусі та Румунії третє призове місце виборола українська команда на каное-четвірці, у складі якої виступали студент Львівської політехніки майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон і призер національних і європейських першостей Віталій Вергелес, Денис Коваленко, Едуард Шеметило та Денис Камерилов.

Про напругу суперництва на дистанції 1000 метрів свідчать підсумкові результати. Українцям забракло буквально миті, щоб стати найсильнішими каноїстами в Європі. Їх результат виявився третім: 3 хвилини 24,628 секунди. «Золото» континентальної першості у білорусів – 3 хвилини 23,773секунди, «срібло» – у представників Румунії – 3 хвилини 24,498 секунди.

Студент Інституту інженерної механіки та транспорту Львівської політехніки Віталій Вергелес за останні роки може похвалитися неабиякими здобутками – він посідав перші місця на чемпіонатах світових, європейських і є одним із найкращих спортсменів України з цього виду спорту. Високі результати, переконаний хлопець, залежать від самого спортсмена, його здібностей, наполегливості, бажання долати труднощі та йти до перемоги.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу