На виконання доручення Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення населення якісними медичними послугами в Одеській області створюються амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Зокрема, в регіоні утворено 260 амбулаторій, 228 з яких розташовані в сільських населених пунктах. Про це розповів під час апаратної наради начальник управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Михайло Бартко. За його словами, найбільша кількість подібних медичних закладів відкрито в Біляївському, Комінтернівському, Болградському, Котовському, Ізмаїльському та Татарбунарському районах.

«Основні шляхи зростання кількості амбулаторій сімейної медицини в сільській місцевості – це реорганізація сільських дільничних лікарень. Збільшується штат сімейних лікарів. За останні 3 роки кількість таких посад збільшилась на 612 одиниць», – підкреслив Михайло Бартко.

Він також повідомив, що для покращення якості надання медичних послуг, в 2012 році впроваджена комп’ютерна програма «Електронна реєстратура». Для лікарів загальної практики сімейної медицини придбані смартфони та щомісяця кожний лікар має безоплатно 2,5 тисяч хвилин телефонних розмов та 500 Мбайт Інтернету для оперативності в роботі із пацієнтами.

Одеська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу