Робочий візит Прем’єр-міністра Миколи Азарова до Французької Республіки засвідчив, що Україна повертається на світовий ринок з конкурентоспроможними проектами. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України 19 червня 2013 року.

«На 50-му Міжнародному авіакосмічному салоні в Ле Бурже Україна засвідчила, що після складних для вітчизняної авіакосмічної галузі років, вона повертається на світовий ринок з конкурентоспроможними проектами», – підкреслив Прем’єр-міністр. Він нагадав, що у роботі найбільшої виставки світової авіаційної та космічної промисловості взяли участь понад 3 тис. компаній з 44 країн. А всього біля 300 офіційних делегацій з 88 держав приїхали до Ле Бурже провести переговори і познайомитися з новими розробками тих небагатьох держав світу, які сьогодні виробляють літаки і космічні апарати.

Україну гідно представляли технічні розробки держпідприємств «Антонов», «Івченко-Прогрес», акціонерного товариства «Мотор-Січ», та держконцерну «Укроборонпром».

Те, що Україна підтримує і розвиває статус великої авіаційної держави, наголосив Микола Азаров, присутні переконалися вже на відкритті авіасалону – після демонстраційних польотів українських літаків АН-158 і АН-70. Українські машини були представлені на Міжнародному аерокосмічному салоні відразу після господарів шоу – французьких виробників.

«Важко передати відчуття величезної гордості за країну, яке відчувалось, коли після демонстраційного польоту європейського транспортного літака А-400 небо елегантно і водночас потужно розсікав наш великий транспортник АН-70. А-400 – це результат науково-технологічного прогрессу всієї об’єднаної Європи. А вітчизняний АН-70 за тактико-технічними характеристиками і льотними можливостями кращий! І це не змогли не визнати навіть представники компанії «Ербас» під час зустрічі зі мною», – підкреслив Микола Азаров. Хоча конкуренція на цьому ринку величезна, наш літак дає Україні шанс зайняти своє місце на ринку і зміцнити позиції у світовому авіабудуванні, переконаний він.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу