Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк ознайомився з ходом будівництва нового спортивного стадіону в Білій Церкві.

«На виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» щодо залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою і спортом та популяризації здорового способу життя на Київщині проводиться потужна робота з будівництва спортивних закладів та покращення стану матеріально-технічної бази», – зазначив Анатолій Присяжнюк.

Голова КОДА підкреслив важливість розвитку інфраструктури спортивних майданчиків в області, адже вже сьогодні необхідно готуватися до проведення фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Очікується, що в цій події візьмуть участь понад один мільйон дітей. Близько 10-ти тисяч шкільних баскетбольних команд проведуть майже вісім тисяч баскетбольних зустрічей, які визначать переможців усіх районних і міських змагань. На наступному етапі визначаться 32 кращі шкільні команди України, які і розіграють Кубок.

« На Київщині створено всі належні умови для розвитку та модернізації спортивної галузі. Необхідно лише раціонально підійти до використання ресурсів та бути господарем у власному домі, – наголосив Анатолій Присяжнюк. – На будівництво білоцерківського стадіону було залучено понад 15 мільйонів гривень державних та меценатських коштів».

Очільник області також повідомив, що впродовж трьох останніх років у регіоні створено понад 200 спортивних об’єктів: стадіонів, майданчиків, спортзалів та приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять.

Одне з головних завдань обласної влади полягає в реалізації заходів, спрямованих на формування та подальше вдосконалення сфери фізичної культури і спорту. Це сприятиме оздоровленню жителів Київщини, підвищенню працездатності, формуванню високих моральних якостей, вихованню здорового підростаючого покоління, створенню необхідних умов для організації фізкультурно-масової та спортивної роботи в сільській місцевості та досягненню високих результатів спортсменів області на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу