На Львівщині відбудуться урочистості з нагоди 17-ї річниці Конституції України. Зокрема, в межах урочистостей в неділю, 23 червня, відбудеться відкриття пам’ятника Великому Кобзареві в селі Чишки Пустомитівського району, повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

У четвер, 27 червня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться урочиста академія, приурочена до 17-ї річниці Конституції України.

У п’ятницю, 28 червня, у храмах Львівщини відбуватимуться богослужіння за Україну та український народ, а також покладання квітів до пам’ятників В’ячеславові Чорноволу, Михайлові Грушевському і Тарасові Шевченку в місті Львові.

В урочистостях візьмуть участь керівництво Львівської обласної ради, депутати, священики, військовослужбовці, представники громадських та політичних організацій, студентська та шкільна молодь.

Програма урочистостей:

Неділя, 23 червня

12.00          Відкриття пам’ятника Т.Шевченку в селі Чишки Пустомитівського району.

Четвер, 27 червня

18.00          Урочиста Академія з нагоди 17-ї річниці Конституції України у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

П’ятниця, 28 червня

10.00          Покладання квітів від обласної та міської влади до пам’ятника В.Чорноволу.

10.15          Покладання квітів від обласної та міської влади до пам’ятника М.Грушевському.

10.25          Піша хода керівництва Львівської обласної ради, облдержадміністрації, міської ради, запрошених та громадськості на проспект Свободи до пам’ятника Т.Шевченку.

10.40          Покладання квітів від обласної та міської влади до пам’ятника Т.Шевченку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу