Шановні відвідувачі нашого сайту!

Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти створений з метою інформування громадськості з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Українського центру розроблено багато сервісів, що значно полегшує отримання Вами необхідної інформації. Зокрема, для кожного абітурієнта створено інформаційну сторінку, на якій розміщується запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, подаються відомості про перебіг тестувань і результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти заздалегідь повідомляє про оприлюднення важливої інформації в розділах сайту.

Проте відвідувачі сайту не завжди раціонально використовують надані їм можливості, заходять на ту чи іншу сторінку без певної мети, що значно збільшує навантаження на даний ресурс, а інколи призводить до його блокування. Наприклад, протягом 18 червня 2013 року, тобто в день оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, зафіксовано 235 411 відвідувань сайту Українського центру оцінювання якості освіти (717 423 перегляди сторінок), хоча в тестуванні з цього навчального предмета взяли участь 45 612 абітурієнтів.

Звертаємося до Вас із проханням раціонально використовувати ресурс нашого сайту, не навантажувати його без певної мети, оскільки такими діями Ви позбавляєте себе можливості оперативно ознайомлюватися з необхідною інформацією.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу