В КНУ пройшла «Журналістська весна» - P5264783 1Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка прийняв друзів та гостей у рамках 45-го, ювілейного фестивалю «Журналістська весна».

Цього року «Журвесна» була особливою. У зв’язку з тим, що провідний навчальний заклад України з підготовки журналістів святкував своє шістдесятип’ятиріччя, суботнього дня у колі друзів зібралися випускники різних років інституту-ювіляра. «Журналістська весна» вітала провідних, відомих та заслужених журналістів України, які носять звання випускника Інституту журналістики.

На святковий концерт «Журвесни» завітав і народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, радник Прем’єр-міністра України Максим Луцький, за підтримки якого проходив даний фестиваль. Він щиро привітав усіх присутніх у залі випускників та студентів із журналістським святом та наголосив: «Інститут журналістики завжди був і залишається провідною кузнею професійних кадрів у прекрасній і нелегкій сфері діяльності, ім’я якій – журналістика. В цей чудовий день хотілося б подякувати вам за високий рівень, який ви не втомлюєтесь показувати, за колосальну працелюбність, яка є гідною наслідування, за ідеали, яких ви міцно тримаєтесь і від яких ні на йоту не відступаєте. Від усієї душі бажаю вам розвитку, нових досягнень, процвітання і взаєморозуміння поколінь, свідченням якого є сьогоднішній день!»

На знак поваги директор Інституту журналістики Володимир Різун подарував Максиму Луцькому атрибут цьогорічної «Журвесни» – символічну краватку фестивалю.

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *