Уряд прийняв розпорядження “Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України”.

Присуджено 60 премій у шести номінаціях: “За виробничі досягнення”, “За наукові досягнення”, “За творчі досягнення”, “За спортивні досягнення”, “За особисту мужність” та “За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху”.

Розмір премії становить 3400 грн, загальна сума видатків на виплату премій становитиме 204 тис. грн. Ці витрати здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України для здійснення заходів державної політики з питань молоді та державної підтримки молодіжних і дитячих громадських організацій.

Премії присуджуються молодим особам віком до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету.

Усього в цьому році було розглянуто 244 пропозиції від номінантів центральних і місцевих органів виконавчої влади, наукових установ та молодіжних громадських організацій.

Довідково

Починаючи з 2000 року, щороку до Дня молоді присуджується Премія Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави. В 2013 році День молоді відзначатиметься в Україні 30 червня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу