Кабінет Міністрів України 19 червня на своєму засіданні схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій видатним діячам освіти».

Проект зазначеного Указу Президента розроблено Міністерством освіти і науки на підставі Указу Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтв, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери» та відповідного Положення про державні стипендії, затвердженого цим Указом.

Рішення щодо кандидатур на одержання державних стипендій прийнято конкурсною комісією Міністерства освіти і науки 14 лютого 2013 року.

Основними положеннями проекту Указу є призначення державних стипендій видатними діячам освіти, що свідчить про підвищену увагу з боку держави.

У проекті Указу запропоновано призначити 20 дворічних державних стипендій для видатних діячів освіти. Зазначимо, що згідно з Указом Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 розмір стипендії становить 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Прийняття проекту Указу Президента України «Про призначення стипендій видатним діячам освіти» сприятиме посиленню державної підтримки освіти в Україні, стимулюванню творчої співпраці діячів освіти та засвідченню їхніх видатних особистих досягнень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу