Чернігівщина активно працює над реалізацією нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», зокрема, в частині залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя.

Так, 20 червня у м. Прилуки відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика. Його спорудили за кошти місцевого бюджету та розмістили у 83-му кварталі міста поблизу школи № 6.

Спортивний майданчик розміром 16х28 метрів розрахований на п’ять спортивних ігор: баскетбол, міні-футбол, гандбол, волейбол і великий теніс. Також на його території встановлено тренажери для різних груп м’язів та гімнастичний комплекс. Є зручні лавочки, аби діти могли відпочивати в перервах між іграми та тренуваннями.

Відтепер під час канікул дітлахи матимуть змогу з користю проводити вільний час, фізично розвиваючись та загартовуючись. А з початком навчального року тут проводитимуть уроки фізичної культури для учнів школи, яка розташована поряд.

У планах міської ради – встановлення освітлення та відеоспостереження на майданчику. Загалом же, подібні спортивні майданчики у майбутньому з’являться в кожному мікрорайоні Прилук.

Чернігівська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу