Черкащина перша в рейтингу здоров’я - МОЗ - GerbЧеркаська область другий рік поспіль посідає перше місце за рейтинговим оцінюванням стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я України.

“Для комфорту медиків і пацієнтів значна увага керівництва області направлена на поліпшення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів. Так, для закладів охорони здоров’я області закуплено медичне обладнання на суму близько 8 мільйонів гривень”, – сказав голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб напередодні Дня медичного працівника.

Окрім того, за його словами, проведені поточні та капітальні ремонти у 120 фельдшерсько-акушерських пунктах, 30 лікарських амбулаторіях та у 12 відділеннях лікарень області. У цьому році в області завершується реконструкція поліклінічного відділення Канівської центральної районної лікарні. Наразі розпочато демонтаж старого корпусу обласної поліклініки для побудови обласного перинатального центру.

Ще одним важливим питанням у реформуванні галузі є вдосконалення екстреної медичної допомоги. За останній рік відкрито 24 пункти тимчасового базування швидкої медичної допомоги та придбано 15 автомобілів «швидкої». Не оминули тут увагою і медичний захист тих категорій населення, які потребують першочергової підтримки. Вперше за останні роки незалежності України в Черкаській області вдалося повністю забезпечити слуховими апаратами 430 інвалідів війни, чорнобильців та афганців на загальну суму 658 тисяч гривень, встановити 14 кардіостимуляторів на суму 100 тисяч гривень та 110 ветеранів війни забезпечено штучними кришталиками ока на суму 38 тисяч гривень.

Також на Черкащині проводиться активна робота щодо виконання обласної програми «Медичні кадри». Так, якщо за період з 2000 до 2010 року для медичних працівників області було виділено лише 4 квартири, то впродовж 2010-2012 років – 34 квартири. А за перший квартал цього року для медичних фахівців вже виділено 5 квартир.

За матеріалами МОЗ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Черкащина перша в рейтингу здоров’я – МОЗ”
  1. И вправду на больницу любо глянуть, не то что раньше, боишься прикасаться к чему либо, а то еще сломается.

  2. Вот самое главное, что это не просто статья в которой приводятся какие-то цифры не имеющие с действительностью ничего общего, а реальные факты. Я вот многое в больницах повидал, но в последнее время хочу туда без страха. За что хочу сказать – Спасибо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *