Напередодні Міжнародного олімпійського дня, який відзначається 23 червня, в басейні ДЮСШ № 2 Кривого Рогу відбувся четвертий вид Спартакіади серед пришкільних відпочинкових таборів із плавання, участь в якій взяли 100 учасників. У програму змагань входило плавання вільним стилем на дистанції 25 метрів та естафета 4 х 25 метрів (2 юнаки та 2 дівчинки). Уболівали за свої команди прихильники усіх пришкільних відпочинкових таборів житлового масиву Південний Інгулецького району. Учасників змагань привітав голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради Євген Омельчук, який побажав успішних виступів у даних змаганнях та запросив усіх узяти активну участь у Спартакіаді «Юність – 2013», яка стартує на початку липня. У ході цікавих, напружених змагань чемпіонкою стала Іра Єрьоменко, учениця КЗШ № 73, друге місце посіла Ганна Мамошина, вихованка цієї ж школи, та Влада Блінова, вихованка КЗШ № 92, посіла третє місце. Серед юнаків чемпіоном став Руслан Юрік, вихованець КЗШ № 67, на другу сходинку п’єдесталу піднявся Святослав Завгородній, учень КЗШ № 92, і третє місце посів Назар Назарук, також вихованець цієї школи. В естафеті перемогу святкувала команда КЗШ № 73, другими була команда КЗШ № 92 і замкнула трійку призерів команда КЗШ № 67. Такі ж місця розподілились і в загальнокомандному заліку І місце – КЗШ № 73, ІІ місце – КЗШ № 92, ІІІ місце – КЗШ № 67. Бажаємо всім доброго здоров’я, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах!