Учителька виховувала дітей за допомоги скотчу - zasluzhennaya uchitelnica soxranyala poryadok v klasse pri pomoshhi skotcha 42879 0Учительці математики Марго Фаулер із середньої школи імені сера Уїнстона Черчілля у Ванкувері винесли догану за її методи контролювання порядку в класі.
Тишу в аудиторії педагог забезпечувала нехитрим способом – вона заклеювала роти говірким школярам клейкою стрічкою. Проте на популярному в освітній сфері сайті RateMyTeachers.com Марго Фаулер отримала доволі високі оцінки від своїх учнів, які описують її як першокласного педагога, який в неабияк цікавій формі викладає такий точний і нудний предмет, як математика.

Але документи, які були опубліковані на сайті управління, що займається видачею приписів вчителям, свідчать про те, що Марго Фаулер переступила норми дозволеного, коли заклеїла трьом учням 8-го класу роти скотчем. Однокласники хлопців розповіли, що вона запропонувала їм обрати покарання за те, що вони базікали на уроці. «Я або відведу вас в кабінет до директора або заклею роти», – цитують діти висловлювання вчительки. Вони обрали друге, і вона виконала свою погрозу. Фото із заклеєними ротами восьмикласники негайно розмістили на Facebook.

Другий інцидент був пов’язаний з учнем 10-го класу, якого місіс Фаулер попросила замовкнути і пригрозила застосувати клейку стрічку. І останній випадок стався з іще одним восьмикласником, який також погодився в якості покарання заклеїти собі рота скотчем. Департамент освіти виніс Марго Фаулер догану за перевищення повноважень, але учні вважають, що улюблену вчительку покарали несправедливо.

«Все це мало вигляд зовсім не такий жахливий, як зараз говорять», – сказала журналістам  школярка Емма Леод. «Цього взагалі не було, ніякої агресії з боку вчительки. Це був просто жарт, і самі хлопці погодилися заклеїти собі роти просто як прикол», – додала інша учениця Анна Дильман. Але експерти вважають, що вчителю не личить така поведінка, і він не має сліпо слідувати тому, чого хочуть школярі.

«Учні самі обрали собі покарання і погодилися, щоб їм заклеїли роти скочтем. Але вчитель, який є прикладом для молоді, повинен розуміти, що це поганий вибір, і має пропонувати їм розумні альтернативи», – прокоментував інциденти професор соціології освіти Чарльз Ангерлейдер з Університету Британської Колумбії.

Водночас в шкільній раді Ванкувера висловили впевненість, що педагог з 20-річним стажем може продовжувати викладати дітям математику. «Ми на сто відсотків упевнені в ній, і вона дуже добре виконує свої професійні обов’язки», – сказав представник шкільної ради Курт Генріх.

За матеріалами FederalPost 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *