Новий Photoshop поцупили через два дні після виходу - PSВ Інтеренті з’явилася нелегальна версія фоторедактора Photoshop CC. Злом програми зайняв у піратів два дні: Photoshop CC вийшов 17 червня, а піратську копію опублікували 19 червня.

У Мережу викладена версія редактора з інтерфейсом вісьмома мовами, в тому числі російською та українською. Користувачі, які викачали нелегальний Photoshop CC, відзначили, що програма працює. Яким способом піратам вдалося обдурити вбудований в програму механізм захисту, не повідомляється.

Відомо, що при встановленні Photoshop CC потрібно інтернет-з’єднання для перевірки ліцензії. Після того як перевірка пройдена, програму можна використовувати в режимі офлайн. Проте, через тридцять днів вона знову вимагатиме доступ в Інтернет для перевірки.

Photoshop CC є частиною нового «хмарного» сервісу Adobe – Creative Cloud. Програми з пакету Creative Cloud купуються не «разово», як раніше, а за передплатою. Так, на Photoshop CS6, що вийшов у 2012 році, користувач міг купити вічну ліцензію за $ 699, а Photoshop CC коштує $ 20 на місяць.

Вважається, що перехід на «хмарні» сервіси Adobe зробила, щоб протистояти нелегальному розповсюдженню своїх продуктів (Photoshop традиційно входить до числа найпопулярніших у «піратів» програм).

Сама компанія, проте, вказує, що «хмарні» продукти дають користувачам ряд переваг, яких немає у програм, поширюваних традиційним шляхом. До таких переваг Adobe зараховує «соціальні» компоненти і функцію резервного копіювання проектів.

За матеріалами Lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *