Діти Дніпропетровщини оздоровлюються у 22 позаміських таборах регіону, за межами регіону в 25 таборах, а також для школярів відкрито 870 пришкільних таборів. З 5 липня буде відкрито ще 70 пришкільних таборів. Наразі вже оздоровлено майже 94 тисячі дітей. Про це повідомив директор департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Олександр Пшеничников під час сесії обласної ради.

«Оздоровлення йде згідно з планом, який був затверджений керівником регіону Дмитром Колєсніковим. За перший місяць на Дніпропетровщині вже оздоровлено майже 40 % дітей від запланованої кількості», – сказав Олександр Пшеничников.

Також 544 дитини Дніпропетровської області оздоровлено у ДП УДЦ „Молода гвардія” (265 дітей) та ДПУ „МДЦ ”Артек” (279 дітей).

«Всебічний розвиток дітей, забезпечення їхнього права на оздоровлення і відпочинок – це одне з пріоритетних завдань, яке визначив наш Президент Віктор Федорович Янукович. Тому обласна влада розширює мережу закладів із дозвілля та оздоровлення та вживає заходів для збільшення фінансування дитячого літнього відпочинку», – наголошує голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Для тих дітей та підлітків, які влітку перебувають у межах міст та районів, розширюється спортивна та культурна інфраструктура, працюють гуртки та секції. Зокрема, діти Дніпропетровщини зможуть протягом літа займатися улюбленою справою та розвивати свої таланти та здібності у 119 дитячо-юнацьких спортивних школах, 597 клубах, 874 бібліотеках, 139 музеях тощо.

Дніпропертовська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу