В Австралії стали відомі імена тих, хто отримав «найкращу роботу в світі» – вакансії, володарів яких визначили шляхом конкурсу, що тривав з березня 2013 року. Як повідомляє ABC News, роботу отримали шість чоловік з різних країн світу. Успішні кандидати зможуть спробувати себе в ролях головного веселуна, фахівця зі смачної їжі і напоїв, шукача пригод, рейнджера національного парку, фотографа та спеціаліста з нагляду за дикою природою.

Роботу рейнджера отримала француженка Еліза Детрит. Дівчині, що володіє чотирма мовами, належить оглядати прибережні і лісові території в Квінсленді. Вона також буде вивчати місцеву флору і фауни та тубільну культуру.

Шукачем пригод став ірландець Аллан Діксон, якому подорожуватиме Північною територією та спілкуватиметься з аборигенами. Діксон захоплюється фотографією, велоспортом, стрибками на трампліні.

Американцеві Ендрю Сміту, який працюватиме в Новому Південному Уельсі, дісталася посада головного жартівника, або тусовщика. Він буде відвідувати різні заходи, про які йому належить звітувати у твіттері. За словами самого Сміта, захоплення подорожами і новими культурами прокинулося в ньому, коли він переїхав до Південної Кореї.

Позиція фахівця з їжі, дегустатора, дісталася англійцю Річі Кіму. Він буде трудитися в Західній Австралії, відвідувати виноробні, пивоварні і ресторани. Раніше новоспечений дегустатор працював фокусником і професором уяви в «Діснейленді».

Фотографом буде Роберто Себа з Бразилії. Чоловік, перш співпрацював з виданням Lonely Planet, буде відвідуває різні культурні заходи, фотографуває кафе, ресторани і фестивалі.

Захисником природи буде канадець Грег Снелл. На півдні Австралії він буде проводити екскурсії і показувати туристам місцеву фауну, у тому числі морських левів і кенгуру. У Снелла великий досвід роботи провідником.

«Найкращу роботу в світі» молодим іноземцям (у віці від 18 до 30 років) запропонувало туристичне відомство Tourism Australia. Саме воно у 2009 році придумало «вакансію мрії» – посаду доглядача острова Гамільтон – і провело конкурс серед шукачів. Перемогу тоді здобув англієць Бен Саутхолл. Він провів на острові шість місяців. Саутхолл брав участь в рекламній кампанії нової акції від Tourism Australia.

За матеріалами Lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *