Саме на важливості спеціальної економічної для Закарпаття наголосив у службовій записці прем’єр-міністру України його новий радний, студент ЗакДУ.

Студент ІІ курсу Закарпатського державного університету Михайло Гнетило став радником прем’єр-міністра України на громадських засадах.

Щодо першої службової записки, то Гнетило розповів: «Я описав сукупність проблемних питань, оскільки для вирішення кожної проблеми слід брати до уваги кілька факторів, а не один. Зокрема, написав про спеціальні економічні зони, які свого часу були скасовані. Я переконаний, що їх слід відновити, оскільки спеціальні податкові пільги допомагатимуть розвивати і соціальну політику, зокрема, спорт, а це вигідно і державі, і підприємствам. Вони могли б підвищувати свій імідж, сприяючи розвитку спортивної галузі, встановлюючи, наприклад, нові спортивні майданчики та покращуючи наявні. Тобто я запропонував надавати пільгу тільки тим підприємствам, які б підтримували розвиток спорту в області. І це далеко не єдина перевага, адже загалом СЕЗ, наприклад, сприяла б покращенню експортного потенціалу України».

За матеріалами zaholovok.com.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу