Київський дитячий садок № 455, де отруїлися 42 дитини і один дорослий закрили до закінчення перевірки, всі діти переведені в інші установи.

Сьогодні лікарі оголосять результати бактеріального аналізу, який покаже, що стало причиною захворювання дітей: вірус чи неякісні продукти.

У Департаменті освіти КМДА сказали, що дитсадок буде закритий до закінчення перевірки: “Дітей переведуть в інші садки, а керівництво, можливо, буде звільнено”.

Прокуратура продовжує розслідування. “До нас в лікарню приїхали вісім співробітників прокуратури, і всі мами написали заяви. Сподіваємося, що нам скажуть правду. Малюкам уже стає легше, і деякі навіть виписуються, але мами хочуть звернутися до влади з проханням виділити постраждалим дітям путівки в оздоровчий табір”, – розповіла бабуся вихованки дитячого саду.

Нагадаємо, 20 червня в Києві 30 вихованців дитячого садка № 455 Дніпровського району були госпіталізовані з ознаками харчового отруєння. Пізніше кількість постраждалих зросла до 42 людей. Прокуратура Києва почала розслідування за даним фактом.

За попередніми даними джерелом харчового отруєння стала запіканка з макаронів, м’яса та яєць.

За матеріалами korrespondent.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *