Проведено перше засідання експертно-консультативної ради з питань аутизму. У засіданні взяли участь члени ради, до якої увійшли представники Міністерства освіти і науки, громадських організацій з різних регіонів та інші.

На засіданні проаналізовано законодавство з питань дошкільної та загальної середньої освіти. Членами ради надано пропозиції щодо внесення змін до законодавства в частині освіти дітей із розладами спектру аутизму та нормативно-правових актів.

Внесено пропозицію щодо створення робочих груп із представників експертно-консультативної ради з відпрацювання концептуальних засад навчання дітей з аутизмом, розробки навчального курсу для підвищення кваліфікації педагогічних працівників в інститутах післядипломної педагогічної освіти. Окрім того, обговорено питання щодо відпрацювання єдиної термінології з питань аутизму.

Важливим питанням, яке обговорювалося на засіданні ради, стала необхідність інформаційної допомоги та підтримки батьків, які виховують дітей з аутизмом, з боку громадських організацій та засобів масової інформації.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу