У неділю, 30 червня, кияни та гості столиці в межах святкування Дня молоді зможуть побачити неймовірне Всеукраїнське світломузичне шоу Global illumination show, що відбудеться на Софіївській площі.

Організатор заходу – товариство з обмеженою відповідальністю «Мега-шоу» – спеціалізується на розробці та виробництві професійного світлотехнічного обладнання.

А Київська міська державна адміністрація взяла на себе зобов’язання із забезпечення охорони громадського порядку, а також обладнання і техніки на період монтажу й демонтажу та під час проведення шоу. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов.

Також, згідно з документом, у неділю з 16:00 до 22:00 чергуватимуть машини пожежної та швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, що на День молоді в столиці відбуватиметься низка інших заходів. Так, Хрещатик перетвориться на екстрим-містечко, де між собою за звання найкращого змагатимуться роллери, скутери, велотриальщики, паркуристи та джампери.

Тим часом на сцені головної площі столиці виступатимуть представники сучасних молодіжних культур, а саме: реп-виконавці, бі-бойзи, ді-джеї та брекери. Продовжать концертний марафон молоді виконавці та гурти з різних міст України, а також уже такі відомі гурти, як «ТАР-ТАК», Med Heads тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу