У столичних парках і скверах проходять кінопокази. Фільми демонструють завдяки некомерційному кінопроекту «Моє дитинство». Ініціатором заходу виступив продюсерський центр «Контора Правило» за підтримки Дарницької і Шевченківської районних держадміністрації та  комунального об’єднання «Київзеленбуд».

Так, уже відбувся показ на Пейзажній алеї, Андріївському узвозі, у Золотоворітському сквері, парку «Партизанської слави»  тощо.

Найближчим часом на киян та гостей столиці чекає демонстрація фільму на Володимирській гірці (28 червня) та у парку імені Шевченка (29 червня).

За словами організаторів, влаштування таких заходів дає можливість не лише познайомитись із вітчизняним сучасним кіномистецтвом, а й поспілкуватися з автором.

«Столичні парки і сквери – найкращий арт-майданчик. Вуличні покази, проведення майстер-класів та фестивалів, демонстрація сучасного живопису та скульптури – це неповний перелік того, що може запропонувати «Київзеленбуд» киянам та гостям міста», – зауважив генеральний директор комунального об’єднання «Київзеленбуд» Михайло Царенко.

Зауважимо, некомерційний проект «Моє дитинство» демонструє формування особистості  завдяки спільній ідеї драматургії дорослішання та права вибору дитини.

Перший фільм «Кров» отримав низку міжнародних відзнак, у тому числі і спеціальний диплом «За виразну кінематографічну мову»  МКФ «Молодість».

Другий фільм – «Мужицький ангел. Різдвяна історія» (2013 р. за мотивами «Мужицький ангел» Стапана Васильченка) – демонструє силу віри та дива, що повсякчас трапляється у нашому житті. Наразі режисер Ірина Правило працює над третьою частиною трилогії.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу