Українці вибороли "бронзу" на Міжнародній олімпіаді Genius Olympiade–2013 - vf8У червні в університеті SUNYOSWEGO (м. Освего, Сполучені Штати Америки) відбувся фінал Міжнародної олімпіади Genius Olympiade–2013.

Олімпіада, в якій українські дослідники беруть участь з 2011 року, проводиться за двома напрямами: науковим (екологія та біорізноманіття; стан навколишнього середовища; ресурси та види енергії; екологія людини; усунення нафти з води) та мистецьким (концептуальний дизайн плакату; короткометражний фільм; сатирична ілюстрація; цифрові ЗМІ; фотографія). В обох напрямках усі проекти мають бути присвячені питанням екології.

Цього року участь у фіналі олімпіади взяли 386 учасників з 58 країн світу та 38 штатів США. Честь України на цьому представницькому форумі науки захищали два переможці національного етапу олімпіади, що його Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів у квітні цього року.

Члени журі олімпіади відзначили високий рівень підготовки української команди. Зокрема, бронзову медаль виборола Владислава Ткаченко, вихованка Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, за проект «Розробка мукоадгезивних лікарських плівок з іммобілізованим лізоцимом».

Детальна інформація про підсумки проведення Міжнародної олімпіади Genius Olympiade–2013 та умови участі – на сайті: www.nenc.gov.ua.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *