Вітамін B допоможе запобігти хворобі Альцгеймера - B1Високі дози вітаміну B можуть допомогти запобігти атрофії сірої речовини, що призводить до хвороби Альцгеймера. Такі результати отримано після дворічного клінічного випробування, яке проводили вчені з Вашингтонського університету в Сент-Луїс для перевірки ефективності лікування вітаміном B.

Дослідники вважажють, що це відкриття допоможе сповільнити, а то й повністю зупинити процес деградації мозку при хворобі Альцгеймера. Значні дози вітамінів В6 і В12 в поєднанні з фолієвою кислотою знижують рівень гомоцистеїну в плазмі крові. Гомоцистеїн – амінокислота, що виробляється організмом. У значних кількостях вона викликає хвороби серця, інсульт, провокує атрофію сірої речовини і зменшення обсягу мозку.

Лікування, яке складається з 0,8 мг фолієвої кислоти, 20 мг вітаміну В6 і 0,5 мг вітаміну В12, призводить до значного зниження зменшення об’єму мозку і уповільнює дегенерацію сірої речовини усередині.

Незважаючи на успіх клінічних випробувань, автори планують провести більш велике дослідження, щоб визначити оптимальну дозу і отримати переконливі результати про те, як це лікування може вплинути на захворюваність деменцією.

За матеріалами GMAnetwork

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *