Найбільші українські медіагрупи – «1 +1», «Медіа Група Україна», Inter Media Group і StarLightMedia оголосили про намір змінити ситуацію на ринку відеоконтенту в українському Інтернеті. Так, медіагрупи проведуть прес-конференцію, на якій озвучать шляхи легалізації контенту на українських онлайн-майданчиках.

Як повідомляється в прес-релізі, під час прес-конференції керівники виступлять із заявою на тему відеопіратства і пропозицією для Інтернет-ресурсів вийти в правове поле і розпочати співпрацю.

Джерела у компаніях стверджують, що «Інтер», SLM, «1 +1» і МГУ готові відмовитися від претензій до Інтернет-ресурсів, які розміщують піратський контент, і запропонувати до кінця літа укласти договори на трансляцію. При цьому для користувачів сайтів контент, як і раніше, залишиться безкоштовним. Інтернет-ресурсам запропонують розміщувати на своїх сторінках спеціальний плеєр, створений медіагрупами, на якому програватиметься контент і відеореклама. Доходи від відеореклами буде отримувати правовласник, при цьому майданчик матиме можливість заробляти на інших носіях, наприклад, на банерній рекламі.

За такою схемою SLM, «1 +1» і МГУ вже працюють із одним із найбільших українських порталів – bigmir.net.

За матеріалами Комментарии

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *