Поставки персональних комп’ютерів на світовий ринок в 2012 р. знизилися на 3,5% до 352 700 000 штук порівняно з 365 400 000 в 2011 р.. Такі цифри наводять у звіті Gartner.

На думку аналітиків, зниження поставок пов’язано зі зміною споживчих пріоритетів, другим фактором названо нестабільну економічну ситуацію в світі.

«Планшети істотно вплинули на ландшафт ринку персональних комп’ютерів. Замість того щоб замінювати застарілі ПК, покупці воліють купувати планшети», – розповіла старший аналітик Gartner Мікако Китагава.

«Уявляючи світ, в якому люди користуються планшетами та персональними комп’ютерами, ми приходимо до висновку, що час роботи за планшетом зростатиме. Персональні комп’ютери ж люди використовуватимуть спільно, для вирішення творчих та адміністративних завдань», – продовжила Китагава.

«Деякі люди рівною мірою користуватимуться планшетами і ПК. Але це буде швидше винятком, аніж нормою. Тому що стосується додаткових комп’ютерів у сім’ї, користувачі більш не зацікавлені в їх оновленні. Дозволивши їм застарівати далі, люди віддадуть перевагу планшетам в якості персональних пристроїв», – підсумувала експерт.

За прогнозом NPD DisplaySearch, обсяг поставок планшетів на глобальний ринок в поточному році сягне 240 млн пристроїв, з яких 45% займуть моделі з діагоналлю 7-8 дюймів.

За матеріалами Cnews

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *