За чотири місяці 2013 року в Україні на 36 % зросло виробництво дитячого харчування ? до 11 тисяч тонн. Нарівні зі зростанням обсягів виробництва, розширився й експорт. Так, постачання дитячих сумішей за кордон збільшилося на 25 %, до 336 тонн. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Завдяки сприятливим умовам, які створила держава, виробництво дитячого харчування в Україні постійно розвивається. Сьогодні виробники стали більш зацікавленими у модернізації потужностей та відкритті нових об’єктів. Відповідно, розширюється асортимент дитячого харчування, нарощуються обсяги його виробництва. За 4 місяці виробництво дитячого харчування сягнуло майже 11 тисяч тонн, тобто зросло на 36% порівняно з аналогічним періодом 2012 року», ? зазначив Микола Присяжнюк.

Так, в Україні суттєво зросло виробництво рідкого дитячого харчування на молочній основі ? на 39 %, та дитячих соків ? на 27 %. А паралельно зі зростанням обсягів виробництва, розширився й експорт. За чотири місяці постачання дитячих сумішей за кордон збільшилося приблизно на 25 %, до 336 тонн.

Микола Присяжнюк також наголосив, що протягом двох років планується здійснити імпортозаміщення продуктів дитячого харчування на 12 %. Для цього, відповідно до Державної програми активізації розвитку економіки, буде сформовано понад 80 сировинних зон, які сприятимуть виробництву безпечних та якісних продуктів дитячого харчування.

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу