33 млн. 796 тис. гривень виділили торік для дитячо-юнацьких спортивних шкіл Рівненської області, що на понад 6 млн. більше, ніж роком раніше, прозвітували заступнику голови облдержадміністрації Олексію Губанову.

За його словами, такого рівня потрібно дотримуватися й цьогоріч, адже капіталовкладення у спорт – це інвестиції в здоров’я дітей і молоді.

Нині в області функціонує 49 ДЮСШ, в яких займаються майже 19 тисяч вихованців, а це більше 13 відсотків учнів Рівненщини. Найбільше учнів тренується в спортивних школах обласного центру – майже 3,5 тис. дітей. Ще півтори тисячі займаються у Березнівському та майже 2 тисячі відвідують спортшколи в Сарненському районах. Крім того, майже 34 тисячі учнів охоплені фізкультурно-оздоровчою роботою.

Натомість у деяких регіонах Рівненщини рівень охоплення дітей спортом недостатній, тож Олексій Губанов наголосив, що цьому питанню потрібно приділяти більше уваги. Отже, у краї і надалі працюватимуть над розширенням спортивної інфраструктури та популяризацією здорового способу життя, запевнили заступника.

Рівненська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу