В Дніпропетровській області розпочато урочистості, присвячені випуску учнів професійно-технічних навчальних закладів та посвяченню їх в молоді робітники під гаслом «Випускник, твоє звання – робітнича еліта України!».

Підбиваючи підсумки навчального року в ПТНЗ області, враховують Рекомендації комітетських слухань на тему «Про участь центральних та регіональних органів виконавчої влади, об’єднань роботодавців у формуванні трудового потенціалу держави та професійній підготовці кваліфікованих робітників для сучасної економіки України» та дотримуються нормативних документів щодо працевлаштування випускників і надання їм першого робочого місця. 

Випускну ходу в області розпочато Дніпропетровським вищим професійним училищем будівництва, в якому навчаються майбутні робітники провідної в регіоні галузі – будівництва. Училище є багатофункціональним з наданням освітних послуг, в ньому створено умови замкнутого циклу підготовки і перепідготовки фахівців з даного напрямку. На базі навчального закладу, крім базового компоненту фунціонує Дніпропетровський регіональний навчально-практичний будівельний центр по вивченню та впровадженню нових будівельних матеріалів і технологій, проводиться навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації працівників підприємств, незайнятого населення з присвоєнням відповідного розряду та отриманням документу державного зразку за професіями. За роки свого фунціонування училище випустило понад 20 тисячі кваліфікованих робітників будівельної галузі, а цьогорічний випуск складає понад 200 випускників.

На урочистостях присвячених Випуску – 2013 випускники училища отримали подяки та нагороди за активну позицію у навчально-виховному процесі. Михайло Санаєв, учень з числа тих, хто позбавлений батьківського піклування, став відмінником навчання та отримав диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

На свято було запрошено представники підприємств-замовників кадрів, центру зайнятості, ветерани ПТО, представники трудових династій, успішні випускники ПТНЗ минулих років, творчі педагоги, майстри виробничого навчання, батьки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу