М`ясо – користь для мізків - food meat and barbecue meat and fresh herbs 012321 2Побутує думка, що виключно пісна їжа є здоровою, а вегетаріанство збільшує тривалість життя і покращує стан здоров’я/

Існує ціла низка поживних речовин, які містяться лише  в продуктах тваринного походження. Чотири з усієї кількості поживних речовин вкрай важливі для розвитку і функціонування мозку. Так, наприклад, вітамін В12 міститься в рибі, молочних продуктах, м’ясі, яйцях і молюсках. Він відіграє вирішальну роль для побудови білків і ДНК, а також складає ключову частину енергетичного обміну.

Дослідження засвідчили, що низький рівень вітаміну В12, особливо у літніх людей, як правило, призводить до вікових проблем пам’яті, бо мозок зрештою всихає через дефіцит цього вітаміну. Брак вітаміну D3 пов’язаний із дегенерацією мозку з віком і може стати причиною розвитку хвороби Альцгеймера і загальної деменції. Жирна риба і риб’ячий жир є кращими харчовими джерелами вітаміну D3, а також – яловича печінка, яйця і сир.

Карнозин захищає головний мозок і організм в цілому від окислення і запалення. Він допомагає в боротьбі із віковими змінами мозку і перешкоджає загибелі клітин, що в свою чергу може призвести до недоумства, зниження когнітивних здібностей, а також погіршення зору і слуху.

Карнозин доступний тільки у м’ясі. Попередні дослідження також засвідчили, що дієта, багата на цю кислоту, може захистити від недоумства і хвороби Альцгеймера. Міститься в основному в жирній рибі, наприклад, атлантичному лососі, тунці і трісці.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *