Прем’єр-міністр Микола Азаров вручив Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Микола Азаров наголосив на всебічній підтримці уряду молодих ініціативних талановитих людей, зокрема, створення можливостей для їхнього розвитку та самореалізації, розраховуючи на нові інноваційні, нестандартні ідеї, з урахуванням потенціалу та природних багатств держави, з метою виходу вітчизняної економіки на новий рівень.

«Уряд надає великої уваги молоді. Ми на вас сподіваємося, ми на вас розраховуємо», – наголосив Прем’єр-міністр під час церемонії нагородження молоді, зауваживши, що такі урядові нагороди дають молоді нові стимули, підтримку, натхнення для нових ідей і досягнень.

Микола Азаров зазначив, що молодь – це майбутнє, це нова зміна.

У свою чергу, лауреати подякували Прем’єр-міністру за урядові нагороди та реальні запроваджені кроки з підтримки молоді.

Загалом же лауреатами Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України стали 60 осіб. 32 – від 14 центральних органів виконавчої влади, 20 – від 11 обласних та міських державних адміністрацій, 4 – від Національної академії наук, 1 – від Національної академії педагогічних наук, 3 – від Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони». Претенденти представляють 17 регіонів України.

Премія Кабінету Міністрів присуджується з 2000 року молоді віком до 35 років за особливі досягнення, які сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету.

У 2013 році подано 244 кандидатури. Для конкурсного відбору було створено Комітет під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка. До Комітету увійшов 21 представник з числа заступників керівників центральних органів виконавчої влади, НАНУ, Верховної Ради України.

27 травня 2013 року на засіданні Комітету визначено 60 лауреатів в шести номінаціях: за виробничі (8 лауреатів), наукові (15), творчі (10) та спортивні (7) досягнення, за особисту мужність (12), за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху (8 лауреатів).

Грошовий розмір Премії визначено постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 в обсязі 200 неоподатковуваних мінімумів кожна (3400,00 грн).

За матеріалами Урядового порталу

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу