27 червня під головуванням міністра освіти і науки України Дмитра Табачника у МОН відбулося засідання колегії.

На порядку денному – затвердження програм із поглибленого вивчення предметів для 8 – 9 класів, звіт про діяльність Національного центру «Мала академія наук» та доповнення до Переліку навчальної літератури для молодшої школи, яку видають за держзамовленням у 2013-му.

Олег Єресько до розгляду колегії запропонував навчальні програми  із поглибленого вивчення дисциплін для середньої школи. Їх створювали спільно з кращими педагогами України і, за словами доповідача, як ніколи раніше враховували думку громадськості.

Також говорили про молодь у науці. Директор Національного центру «Мала академія наук» Оксен Лісовий розповів про здобутки МАН за останні роки: МАНівців – більшає, наукові центри – розростаються.

Однією з тем для обговорення стало нагородження президентських стипендіатів – переможців всеукраїнських конкурсів ПТНЗ, відзначення працівників галузі освіти держнагородами та відзнаками Кабміну.

Крім того, сьогодні в Національній академії наук під час відкриття Першої Міжнародної експертної сесії Сергій Арбузов наголосив, що уряд всебічно підтримує розвиток інтелектуального потенціалу України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу