За три дні стартує вступна кампанія - vstupna kampaniyaЗ понеділка, 1 липня, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочинають прийом документів.

Абітурієнти мають принести сертифікати ЗНО, шкільні атестати з додатками, копії паспортів чи свідоцтва про народження, медичні довідки, військовий квиток.

Для подання документів відведено 25 днів. Результати ЗНО з усіх предметів будуть оголошені не пізніше 7 липня.  Вступні іспити цього річ триватимуть 11 днів: з 21 до 31 липня, відтак ті, кому їх потрібно складати, мають подати документи швидше, до 20 липня.

Цьогоріч вступати дозволено до 5 навчальних закладів і на три спеціальності у кожному. Загалом 15 напрямків.

Особисто приносити документи для участі у конкурсі вишів не обов’язково, можна зареєструватися он-лайн. Для цього працює сайт http://ez.osvitavsim.org.

Прохідний бал у 2013-му залишається на рівні 124 балів з непрофільного предмету та 140 із профільного. Однак ВНЗ можуть коригувати прохідний бал. В залежності від успішності абітурієнтів, які хочуть вступити до вишу. Торік деякі ВНЗ підняли нижню планку до 160 балів.

Нагадуємо, конкурсний бал складається з балів сертифіката з конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів), середнього бала атестата та додаткових балів (зокрема за відвідування підготовчих відділень, учасники олімпіад і переможці конкурсів Малої академії наук).

З умовами вступу до ВНЗ України у 2013 році можна ознайомитися тут:

Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році

Зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *