25-річна Дженніфер Джеймс і 24-річний Марк Діксон з Вест-Хейвена, штат Коннектикут, звернулися до клієнтів однієї кав’ярні  з доволі незвичайним проханням.
Молода пара не могла дійти одностайної думки, як назвати майбутнього сина, тому поставили це питання  на голосування. На цю ідею їх наштовхнула система, за допомогою якої в їхньому улюбленому кавовому закладі обирають співробітника місяця. Там відвідувачі просто віддають свій голос за того чи іншого працівника, якого вважають найпривітнішим і найспритнішим. «Ми бачили, як це відбувається, і подумали, чому б і нам не скористатися допомогою відвідувачів», – сказав майбутній батько Марк.

Сім’я відправилася в кафетерій і попросила людей допомогти їм у такій серйозній справі, аби нарешті визначитися з вибором. Дженніфер і Марк запропонували любителям кави проголосувати за ім’я Джексон або Логан. В якості урни для голосування використовували кавову чашку, куди потрапило 1 800 бюлетенів, на яких відвідувачі мали написати якесь із імен. Подружжя розповіло інформаційному агентству Associated Press, що не стали обмежувати виборців двома варіантами, дозволивши пропонувати третій, свій варіант.

«О, чого ми тільки не побачили в тій чудесній кавовій чашці. Там були імена Обама, Джебедіа і Лінкольн. Люди старалися, як могли», – прокоментувала підсумки виборів майбутня мати Дженніфер Джеймс. Їй також здалося, що одне із запропонованих відвідувачами імен – Діксон – звучить не гірше Джексона, яким вона хоче назвати сина, і навіть чомусь з ним співзвучно. «Я вирішила «підтасувати» голоси на користь Джексона, заявивши чоловікові, що Логан не пройде, бо є підтримка на користь Діксона», – сказала молода жінка.

Правда, чимало відвідувачів віддали свої голоси і за ім’я Логан. Тож виборча кампанія завершилася нічиєю. Пара оголосила всім результати і заявила, що майбутню дитину збираються назвати потрійним ім’ям Логан Джексон Діксон, адже всі вони набрали майже рівну кількість голосів.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *