Вступ до ВНЗ – важливий крок у житті кожної людини. Але для того щоб вступити до університету і витримати конкурс, потрібно серйозно підготуватися.
Етапи:

1. Шкільні знання. Плануючи вступ до ВНЗ, не можна забувати про школу. Адже сьогодні вступ здійснюється саме на підставі сертифіката ЗНО. Крім того, знання, отримані в школі, стануть основою подальшої освіти, а чим вищий рівень шкільних знань, тим більше шансів вступити до університету.

Дізнайтеся все про ВНЗ, до якого збираєтеся вступати.
2. Інформація. Підготовку до вступу у ВНЗ слід почати зі збору необхідної інформації. Дізнайтеся, які вступні випробування передбачені в тому ВНЗ, який ви для себе обрали. Багато навчальних закладів, крім результатів ЗНО, проводять ще й власні вступні іспити. Особливо це стосується творчих спеціальностей. Тож варто приділити пильну увагу не тільки базовим предметам, а й додатковим спеціальностям.
3. Випускні іспити. Варто уважніше готуватися до випускних іспитів у школі, оскільки сертифікат ЗНО, який ви отримаєте після їх здачі, і буде основним документом для вступу. А якщо балів на випускних іспитах буде замало, то вам доведеться перескладати ЗНО.
4. Додаткова література. Необхідно читати і вивчати додаткову літературу з обраної спеціальності. Так можна підняти загальний рівень знань та збільшити ймовірність вступу до вишу. Читайте додаткову літературу

5. Підготовчі  курси. Треба сказати, що додаткову допомогу у вступі вам нададуть підготовчі курси, які організовують багато ВНЗ. Звісно, вони платні, але користь від таких курсів дуже відчутна. До речі, багато ВНЗ проводять окремий конкурс для тих, хто закінчив їх підготовчі курси. Це теж може збільшити ваші шанси.
6. Репетитор. Крім курсів, можна скористатися послугами приватного репетитора. Це може допомогти в тому разі, якщо ви відчуваєте деяку непевність у своїх знаннях з певних предметів. Індивідуальне навчання значно ефективніше, ніж групове, тож результати від занять з репетитором не змусять себе довго чекати.
7. Документи. Плануючи вступ, варто заздалегідь дізнатися, які документи потрібні для вступу до ВНЗ, підготувати їх і своєчасно подати до приймальної комісії обраного навчального закладу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу