За 11 днів (12 липня) у Дніпропетровську відкриється другий український міжнародний фестиваль The Best City.UA. Хедлайнери фестивалю – групи Scorpions, Hurts, Guano Apes, «Мумій Троль», «Воплі Відоплясова», «Ленінград» та інші – за 3 дні на 4 сцени вийдуть 120 виконавців – світові та вітчизняні зірки. Свою підтримку фестивалю висловив соліст групи Scorpions Клаус Майне. The Best City.UA стає новим брендом України. Це краще музичне місто рок-н-ролу просто неба. “Це місто, яке наповнене справжніми українськими традиціями і колоритом. Це місто, в якому три дні неможливо заснути від емоцій, які переповнюють, від якісної музики”, – сказав Віце-прем’єр-міністр України та Голова оргкомітету фестивалю Олександр Вілкул.

Цього року за 3 дні The Best City.UA на 4 сцени фестивалю вийдуть 120 виконавців – світові та вітчизняні рок-зірки. Одним з хедлайнерів цьогорічного фестивалю став гурт Scorpions – легенда світового року. На фестивалі вони відіграють спеціальний фестивальний сет Rock’N’Roll For Ever.

Віце-прем’єр зазначив, що група з величезним задоволенням прийняла запрошення на участь у фестивалі. Про це Клаус Майне написав у своєму листі.

«Фестиваль Бест Сіті може стати одним з брендів Вашої країни, – пише Клаус Майне. – Так що організатори правильно роблять, що розвивають його. І я підтримую це. Музика – універсальна мова. А Бест Сіті – універсальний посол вашої країни, який може багатьом людям, які люблять хорошу музику, розповісти про Україну (повну версію листа читайте на офіційній сторінці Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула в мережі Fecebook https://www.facebook.com/OleksandrVilkul )», – процитував Олександр Вілкул.

Під час фестивалю The Best City.UA свою нову концертну програму представить британська група Hurts. А група «Мумій Троль» вперше зіграє на публіці пісні свого майбутнього альбому, який буде презентовано в серпні у Владивостоці.

«Я пишаюся, що фестиваль музики – Бест Сіті – створює додаткові можливості розповісти і заявити про Україну в світі», – сказав Олександр Вілкул.

«Минулого року за 3 дні на фестивалі побувало більше 50 тисяч глядачів. Це цифра говорить багато про що. Ми поставили високу планку і в цьому році піднімемо її ще вище», – сказав Олександр Вілкул.

Також, уперше в Україні на The Best City.UA – 2013 буде задіяна водна система туманного кондиціонування повітря та захисту від пилу.

На фестивалі буде облаштована арт-територія, присвячена традиційному виду козацького мистецтва – петриківського розпису, який цього року номінується ЮНЕСКО на отримання статусу всесвітньої культурної нематеріальної спадщини людства.

Фактично вдвічі збільшилася кількість місць харчування. Також працюватиме зона відпочинку та розваг для дітей.

Особливу увагу буде приділено забезпеченню безпеки та громадського порядку. Охорону фестивалю забезпечуватимуть близько 500 працівників правоохоронних органів і приватних охоронних структур.

Довідково

*Один з найбільших у Європі – український музичний фестиваль – The Best City-2013 пройде 12, 13, 14 липня в Парку відпочинку «Новоселиця» (12 км від м. Дніпропетровськ).

*ГРАФІК ВИСТУПІВ/MAIN STAGE:

12 червня (п’ятниця): ТНМК, Воплі Відоплясова, Нічні Снайпери, Guano Apes, Hurts

13 червня (субота): LUMIERE, Kozak System, Дельфін, Бі-2, Ленінград, Мумій Троль,

14 червня (неділя): Мотор’ролла, Lacuna Coil, Сплін, Enter Shikari, Scorpions

*The Best City.UА вперше відбувся в 2012 році. Ініціатор та організатор фестивалю – Олександр Вілкул. За 3 фестивальні дні виступили 77 груп, серед яких більше двох десятків хедлайнерів – популярних зірок рок та електронної музики з України, Європи, США та Росії. У перший, дебютний рік, за 72 години музичного нон-стопу «The Best City.UA» зібрав на своїй території понад 50 000 любителів живої музики.

*Програму фестивалю-2013, а також повний список учасників дивіться на офіційному сайті фестивалю The Best City.UA  http://thebestcity.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу