У дошкільному навчальному закладі № 771, що в Деснянському районі столиці, відкрили 4 відновлені групи, які з першого вересня додатково приймуть 80 вихованців.

На урочистості з цієї нагоди завітали заступник міського голови – секретар Київської міської ради Галина Герега, заступник голови КМДА Віктор Корж, голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко, а також мешканці району.

«У цих сучасних групах дошкільного закладу створено всі умови для всебічного розвитку малюків, максимального розкриття творчого потенціалу, інтелекту, таланту кожної дитини. Я маю надію, що в таких умовах діткам буде дуже приємно і комфортно займатися і вони радуватимуть своїх вихователів та батьків новими здобутками. До початку навчального року ми плануємо оновити та модернізувати 20 столичних дитсадків», – зазначила Галина Герега.

Після проведених ремонтних робіт у закладі замінено покрівлю, вікна, двері, сантехнічні та електричні комунікації. Відтепер там функціонуватиме 14 вікових груп, харчоблок, медичний блок, пральня, музичний і фізкультурний зали, методичний кабінет, кабінет практичного психолога. Площа земельної ділянки становить 0,9 га, площа приміщень закладу 2491 кв. м.

Під час літнього періоду у 771 дитсадку функціонує 10 вікових груп: 2 групи для дітей раннього віку, 8 груп для дітей дошкільного віку, в яких виховується 200 дітей. З 1 вересня запрацюють 4 групи – раннього віку, 10 груп – дошкільного віку на 250 дітей.

«Наразі у столиці триває активна робота зі збереження існуючої та розширення мережі дошкільних закладів. Зокрема, міськими програмами передбачено: будівництво навчальних закладів, повернення для роботи з дітьми закритих дитсадків, відновлення роботи вивільнених груп у функціонуючих дитсадках, реорганізація шкіл-дитячих садків, організація альтернативних форм здобуття дошкільної освіти. Ми встигаємо за виконанням власних планів, проте працюємо над завданням Президента України щодо ліквідації черг до дитсадків. Так, до 1 першого вересня у столиці з’явиться додатково 4400 додаткових місць», – зауважив Віктор Корж.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу