Протестну кампанію за цілодобовий доступ до гуртожитків розгорнули українські студенти. Причина банальна — їм обридло вишукувати методи «проникнення» до свого тимчасового дому після опівночі. Тим більше, що не завжди такі спроби закінчуються щасливо.

– Є лист міністра освіти до ректорів ВНЗ і керівників студмістечок, в якому і йдеться про вільний вхід до гуртожитку цілодобово, — розповідає активіст незалежної студентської профспілки Ілля Власюк. — Однак не всі навчальні заклади поспішають зробити своїм студентам такий доступ. Я навчаюся в КПІ, в нас система вільного доступу введена і діє вже семестр. Скарг на неї не було. Впроваджують «вільний вхід» і в Таврійському національному університеті в Сімферополі. Та це дуже мало, саме тому ми вирішили розпочати таку кампанію.

Активісти вже збирають підписи обурених студентів, щоб передати їх адміністрації . Якщо ж гуртожитки і надалі відмовлятимуть у «вільному доступі», протестувальники вживатимуть крайніх заходів — вийдуть на вуличні протести.

Наталя Чомко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу