23-25 травня 2012 року у м. Алушта (Автономна Республіка Крим) відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар у рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Британської Ради в Україні.

Учасники семінару обговорили питання особливостей запровадження іноземної мови з першого класу  у загальноосвітніх навчальних закладах, розглянули методичні рекомендації щодо вивчення іноземних мов у 2012/2013 навчальному році, провели практикум за матеріалами нового курсу фахового вдосконалення вчителів англійської мови.

Створення нової програми для інститутів післядипломної педагогічної освіти вчителів, ініційоване МОНмолодьспорту, свідчить про довгострокову плідну співпрацю Міністерства та Британської Ради в Україні.

Перший  проект у рамках співпраці здійснено у 1998–2002 роках.  Проте, нові реалії (розробка та впровадження нових стандартів загальної середньої освіти, нових навчальних програм, введення обов’язкового вивчення іноземної мови з першого класу та другої іноземної з п’ятого класу у всіх загальноосвітніх навчальних закладах) вимагають змін до рівнів володіння іноземними мовами, визначення нових підходів до відбору змісту та організації матеріалів, використання адекватних форм та видів контролю.

Тож нова програма укладена групою методистів обласних інститутів післядипломної освіти за матеріалами, підготовленими експертами Британської Ради.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу