Уже третю добу абітурієнти не можуть повноцінно скористатися інтернет-ресурсом УЦОЯО. Сайт працює лише час від часу. Щоби роздрукувати результати ЗНО абітурієнти заходять на персональні сторінки вночі. Але й у цю пору виникають труднощі.

Сайт УЦОЯО фіксує 8 тисяч переглядів на хвилину - UCOYAAOТаке перевантаження ресурсу спостерігається з 1 липня, коли Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати тестування з історії України, біології та фізики. «Через відсутність доступу до персональних сторінок абітурієнти не так активно несуть документи до вищих навчальних закладів – розповідає відповідальний секретар приймальної комісії Львівського національного університету ім. І. Франка Олег Бовгира, – для нас це навіть краще, бо  співробітники можуть увійти в ритм роботи».

Водночас щодня зі скаргами на роботу сайту до Українського центру оцінювання якості освіти телефонують сотні абітурієнтів. До міністерства освіти станом на 2 липня звернулося лише 16 вступників.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють – труднощі у роботі сайту виникають через надзвичайну активність користувачів офіційного порталу. Це приблизно 8 тисяч переглядів на хвилину, які перевантажують ресурс. І що більше разів абітурієнт намагається зайти, то більше він навантажує систему.

Однак дізнатися результати та подати документи абітурієнти все одно можуть. Система електронного вступу вже містить оголошені на інформаційних сторінках результати, тож вступники, які вирішили скористатися цим ресурсом, бачитимуть, що в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), їхні результати вже є. До того ж роздруковувати нічого не потрібно!

Якщо у абітурієнтів виникли труднощі під час перегляду своїх результатів тестування на персональних сторінках УЦОЯО рекомендує два шляхи вирішення цієї проблеми: спробувати зайти на наш сайт пізніше або скористатися системою електронного вступу, що значно зекономить час абітурієнтів та зменшить навантаження на інформаційні ресурси, задіяні під час вступу до ВНЗ. Продовження читайте тут…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *