Кількість госпіталізованих з отруєнням випускників Національного університету “Одеська юридична академія” зросла до 22 осіб.

Протягом 26-28 травня до інфекційної лікарні Одеси з діагнозом “гастроентероколіт” госпіталізовано 22 особи, які 26 травня святкували випускний вечір в ресторані “Золотий берег”, повідомляє прес-служба МНС України. Перебіг захворювання госпіталізованих – середнього та легкого ступенів важкості.

Фахівцями міської Державної санiтарно-епiдемiологiчної служби в осередку захворювання проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

Раніше повідомлялося про 19 госпіталізованих випускників Одеської юридичної академії.

Лікарі санітарно-епідеміологічної станції Київського району Одеси перевірили роботу ресторану «Золотий берег», і за результатами цієї перевірки головний державний санітарний лікар Київського району Одеси тимчасово заборонив експлуатацію ресторану.

Працівниками СЕС для лабораторних досліджень відібрані зразки харчових продуктів, взяті змиви, проводяться лабораторні дослідження.

Також згідно зі ст. 97 КПК України прокуратура Київського району м. Одеси із залученням працівників Київського райвідділу міліції і СЕС проводиться перевірка. У постраждалих осіб і посадових осіб ресторану в даний час приймаються пояснення, з санітарно-епідеміологічної станції і інфекційної лікарні витребувані відповідні документи.

За матеріалами  «Одесса. Комментарии»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *